Suurjooks ümber Viljandi järve
et en
Ava võistluse menüü
Üldinfo Juhend Registreerunud Stardinimekirjad Tulemused Kommentaarid

Toetajad

Kommentaarid

87. Suurjooks ümber Viljandi järve

Kommentaare kokku: 6
Jaan, 01.06.2016 14:01
Elmar, kui Sa esimest korda osalesid, mis kohta siis parandasid!? Ja kui sul stardis suur häda oli, miks sa WC-s ära ei käinud? Mehed on osalenud 40-50 ja rohkem korda ning tulevad ikka ja jälle Järvejooksule ilma, et sooviksid staadioni lammutada või teistpidi jooksma hakata! Igal aastal enne Suurjooksu korraldatakse ümber järve jooksuseeria, millel võiksid startida kas või üksinda ja teha suurepäraseid tulemusi. Ega korraldajad pea sinu maitse järgi traditsiooni muutma hakkama, käi muudelgi üritustel ja või-olla leiad endale sobiva jooksuformaadi. Või tee ise mõni uus jooks!! Edu Sulle ja muudelegi muutjatele-uutjatele! Jaan
T., 02.05.2016 23:18
Aitäh perekonnale, kes traditsioonilises joogipunkti kohas (kus teist aastat punkti pole),
vett jagas.
moonakas, 02.05.2016 12:09
Elmar, 02.05.2016 10:31
Jooksin eile Viljandis esmakordselt ja arvan, staadioni värav peab olema väike, muidu ei mahuta tänavad ja rajad seda massi kuidagi ära. Eile, startides üsna lõpust, olin suures hädas, kuna teel jooksid aeglased, mööduda sai vaid teelt väljas. Kui nüüd need jooksjad suurema hulgaga rajale pääseksid, siis oleks rajal asi palju halvem.
Kas ei võiks korraldada nii, et starditaks paari minutiliste vahedega? Siis jääks tunglemine ja rajalt väljas jooksmine ära. Iga võistleja aeg hakkab jooksma siis kui tema grupile antaks start.
Igatahes oli eilne osavõtt minule pettumus. Kuna suutsin kohta oluliselt parandada, siis järgmisel korral saaks parema stardigrupi, aga siiski arvan, et võiks startida grupi kaupa ja väikeste vahedega.
nautija, 30.04.2016 08:05
Kas olete rahul staadionilt stardiga?
Staadionivärava pudelikaela stress ei sobi jooksjatele - kitsas- tunglemine- kukkumine, ega korraldajatele ega kohtunikele ega põhimõttega, et start ja finish vastassuundadest. - ringi mõte hägustub.
Pakuks järgmiseks aastaks stardikoridori vastupidi ja staadioni aed lihtsalt maha võtta koos postidega.
On kõigile ruumi rohkem ja kõik õnnelikud. Ning ring on suurepärane.
Suurjooks on ju seda väärt!

Siim Frikadell, 26.04.2016 22:24
Mis Suppi see aasta, võistluspäeval finišhis pakutakse?
Nimi
E-post
Kommentaar
Kontrollkood
Suurjooks ümber Viljandi järve Telefon: +372 4351575 E-post: suurjooks@viljandi.ee