Suurjooks ümber Viljandi järve
et en

Uudised

29.07.2020

Kust saada number? Kuhu parkida auto? Kas pakihoid on?

Ümber Viljandi järve jooks toob 1. augustil Viljandisse kokku enam kui 2000 inimest, keda lubatakse staadionile kahes jaos. Kuhu aga parkida auto? Kust saab rinnanumbri? Kas pakihoid ka kuskil on?

Kust saab numbri?

Stardinumbreid jagatakse reede õhtuni Viljandi spordihoones, mis tööpäeviti on avatud kell 11-19. Laupäeval, 1. augustil kolitakse numbrid staadioni kõrval asuvasse parklasse ning seal hakatakse stardinumbreid jagama kell 10 ja numbrit jagamine lõpeb kell 14.45 ehk veerand tundi enne teise jooksu starti. Jooksul registreeruda pole enam võimalik.

 

Kuhu parkida auto?

Järve ääres, staadioni vahetus läheduses on suured parklad, kus korraldajad aitavad võistluspäeval kohta leida. Keskpäevasel ja pärastlõunasel jooksul startijatele on ettenähtud erinevad parklad, kuhu osalejaid suunavad parkimiskorraldajad.

 

Kas lastejooks toimub?

Tänavu ei ole lastejooksu ega teatejooksu.

 

Kus saab riietuda, asjad jätta ja pesta?

Pesemisvõimalust korraldajad ei paku. Oma asjad saavad jooksjad jätta staadionitribüünile. Pakihoiu ala määratakse seal ära osalejate rinnanumbri alusel. Pakihoiu alal pole eraldi valvet, aga võõraid staadionile ei lubata.

 

Kas süüa saab?

Tänavu lõpetajatele suppi ei pakuta.

 

Midagi veel?

Stardi eel pääseb staadionile vaid parklapoolsest väravast ning staadion avatakse pool tundi enne starti. Pärast jooksu paluvad korraldajad osalejatel kohe staadionilt lahkuda.

Esialgset lõpuprotokolli näeb reaalajas aadressil www.championchip.ee

Esimese jooksu kontrollaeg on tund ja 20 minutit, teisel jooksul kaks tundi ja 30 minutit. Juhul kui esimesse starti stardinumbri saanud jooksja või kepikõndija kahtleb, kas suudab kontrollajaga distantsi lõpetada, võib ta startida teises jooksus, kell 15.

 

03.09.2020

Ümber Viljandi järve virtuaaljooksu lõpetas 115 osalejat

Kuu aega kestnud virtuaaljooksul ümber Viljandi järve sai tulemuse kirja 115 osalejat, kes kõik saavad meenemedali, diplomi ning koha tänavuse ümber Viljandi järve jooksu lõpuprotokollis.
13.08.2020

Virtuaaljooks on toonud Viljandi järve äärde paarkümmend jooksjat

Nädala ajaga on virtuaaljooksul ümber Viljandi järve osalenud 22 jooksjat ning jooksule on end registreerinud üle 120 osaleja. Virtuaaljooksule saab end kirja panna 30. augustini ning tulemus tuleb jokksu veebilehele sisestada 2. septembriks.
Suurjooks ümber Viljandi järve Telefon: +372 4351575 E-post: suurjooks@viljandi.ee
   ...