Suurjooks ümber Viljandi järve
et en

Osaluskorrad

Allolevas tabelis kuvatakse vähemalt 10 osaluskorraga inimesed.
 

  Nimi Korrad
  Viirandi Benno-Einar  1933 60
  Alus Einart 1933 57
  Raid Rein 1942 53
  Liim Jüri 1940 52
  Pevkur Eino 1937 52
  Heerik Vladimir 1949 51
  Silber Matti 1949 51
  Balõnski Peeter 1949 50
  Pullerits Tõnu 1947 50
  Härm Tõnis 1949 49
  Mõttus Osvald 1930 48
  Kuusik Ants 1949 47
  Reimets Avo 1948 47
  Väär Valdor 1954 47
  Anton Arno 1958 45
  Heinrand Juho 1940 45
  Kolsar Arvo 1940 45
  Mägi Harry 1951 44
  Sammel Arne 1955 44
  Appart Oskar 1941 43
  Caklis Aivars 1953 43
  Mättas Jaan 1935 43
  Erilaid Väino 1935 42
  Kanep Matti 1950 41
  Põldoja Heino-Valdu 1945 41
  Pärna Elmo 1944 41
  Tomp Märt 1961 41
  Altoja Laurenti 1931 40
  Heinsoo Ants 1942 40
  Ostrak Agur 1959 40
  Põder Elmar 1957 40
  Mälksoo Ürjo 1948 39
  Vaasna Märt 1961 39
  Jürmann Ants 1949 38
  Lillipuu Vello 1969 38
  Keskküla Maido 1936 37
  Priks Hanno 1963 37
  Schmidt Arnold 1955 37
  Schmidt Jüri 1933 37
  Sepp Henn 1948 37
  Atonen Meelis 1966 36
  Fedosejev Evgeni 1947 36
  Jänes Jüri 1957 36
  Krünberg Valdar 1954 36
  Laante Enn 1961 36
  Laimets Jaanus 1978 36
  Pevkur Eero 1968 36
N Teeväli Leili 1946 36
  Tõnisson Andres 1960 36
  Vaasna Tiit 1959 36
  Luht Raivo 1960 35
  Miina Heino 1967 35
  Valdmanis Voldemars 1941 35
  Vister Peeter 1961 35
  Alliksaar Valdeko 1944 34
  Bekker Aivar 1962 34
  Kirsimäe Rein 1955 34
  Luuka Ülo 1961 34
  Printsmann Ardi 1968 34
  Teteris Arvids 1947 34
  Vellerind Rain 1965 34
  Aasmäe Meelis 1972 33
  Kaur Erki 1970 33
  Priks Aivo 1969 33
  Telling Juhan 1967 33
  Veilberg Ago 1963 33
  Viisut Margus 1963 33
  Caklis Imants 1956 32
  Kaigas Einar 1976 32
  Kihuoja Vahur 1959 32
  Kivipõld Jaan 1936 32
  Mumm Mati 1968 32
  Pissarev Roman 1937 32
  Särev Ain 1965 32
  Tormer Kuno 1949 32
  Ardma Elmar 1916 31
  Kasekamp Andrus 1973 31
  Koovit Silver 1974 31
  Orupõld Arvo 1939 31
  Prinzmann Andrus 1960 31
  Puidak Priit 1940 31
  Tallmeister Uno 1951 31
  Tammemäe Tõnu 1975 31
  Teteris Janis 1975 31
  Vehlmann Jaan 1945 31
  Veilberg Meelis 1961 31
  Kallaste Mart 1957 30
  Karelson Jüri 1936 30
  Kimmel Veljo 1965 30
  Männik Rein 1944 30
  Saar Rainis 1968 30
  Schihalejev Arvi 1964 30
  Sune Andres 1959 30
  Truu Toomas 1971 30
  Alvre Peeter 1962 29
  Animägi Ants 1963 29
  Dainis Andris 1949 29
  Johanson Jaanus 1973 29
  Laiapea Heino 1951 29
  Torim Enno 1970 29
  Tuuksam Elmar 1949 29
  Õunap Oliver 1971 29
N Aigro Ene 1960 28
  Atonen Marek 1977 28
  Juhansoo Enno 1942 28
  Järve Alo 1976 28
  Karilaid Ivo 1973 28
  Kiisler Andres 1972 28
  Kolla Paul 1958 28
  Kullas Aivar 1964 28
  Laante Roolain 1926 28
  Luik Sulev 1976 28
  Mändmets Helges 1949 28
  Nõmm Raivo 1976 28
N Pals Anne 1952 28
  Silber Taavi 1980 28
  Suurman Herkki 1965 28
  Ulk Alar 1952 28
  Vahtra Aare 1938 28
  Born Bruno 1967 27
N Estorn Lilian 1955 27
  Karus Rein 1935 27
  Kütt Ats 1950 27
  Lohe Lembit 1953 27
  Maasing Mart 1945 27
  Pitk Indrek 1969 27
  Raag Kaupo 1980 27
  Rootsi Lembit 1939 27
  Ruut Jaanus 1981 27
  Tafenau Ilmar 1972 27
  Uusna Ain-Taivo 1938 27
  Animägi Eero 1969 26
  Kapp Riho 1947 26
  Kraavi Valev 1940 26
  Lode Vello 1938 26
  Lumiste Ilmar 1943 26
  Olev Väino 1964 26
  Ronk Toomas 1971 26
  Siimumäe Margo 1965 26
  Teivik Peeter 1951 26
  Allikas Osvald 1926 25
  Gutmanis Helmuts 1935 25
  Ilves Toivo 1945 25
  Jõesalu Henri 1974 25
  Kallas Mati 1961 25
  Kiisler Aivar 1972 25
  Lutsberg Ormar 1965 25
  Marja Sulev 1958 25
  Rein Margus 1952 25
  Rumm Juhan 1942 25
  Sillaots Mart 1972 25
  Zirnask Villu 1966 25
  Trelin Asser 1953 25
  Tulp Ülo 1946 25
  Varblane Marek 1975 25
  Vassus Raul 1977 25
  Anniste Allan 1964 24
  Jaani Mart 1967 24
  Kaar Alar 1979 24
  Karp Paavo 1940 24
  Metsma Marko 1981 24
  Nöps Antti 1969 24
N Järve Marina 1967 24
N Tomingas Monika 1980 24
  Aasaleht Alar 1961 23
  Bergmann Jaak 1960 23
  Jürgenson Indrek 1974 23
  Kallak Jaan 1981 23
  Lepiko Leo 1953 23
  Linn Andi 1970 23
  Maasik Erik 1942 23
  Paris Olav 1979 23
  Reidla Kalev 1947 23
  Ritso Marko 1969 23
  Ruus Rain 1970 23
  Tammoja Andrus 1964 23
  Tilk Vello 1969 23
  Toss Kaarel 1952 23
  Univer Neeme 1974 23
  Valdmaa Rein 1960 23
  Vares Timo 1980 23
  Värv Kristjan 1978 23
  Atonen Antero 1979 22
  Bergman Eero 1971 22
  Caklis Raitis 1984 22
  Ilves Aleksi 1921 22
N Kaares Heldi 1970 22
  Kadajane Raul 1956 22
  Kaju Andres 1983 22
  Kallas Krister 1985 22
  Kivilaan Ain 1969 22
  Kurm Väino 1936 22
  Laidre Harald 1954 22
  Liigand Ants 1964 22
  Narmont Donatas 1966 22
  Oja Elmar 1952 22
  Priks Keijo 1987 22
  Pullerits Tõnu 1982 22
  Pärtma Enn 1955 22
  Rajando Kristjan 1976 22
  Raudsepp Julius 1926 22
  Remmelgas Leiger 1963 22
  Subi Rivo 1977 22
  Suurmägi Marko 1975 22
  Talves Priit 1986 22
  Tomson Mati 1947 22
  Vares Kristjan 1980 22
N Cakle Laura 1986 21
  Caklis Aivis 1981 21
  Henk Tõnu 1961 21
  Karelson Tõnu 1966 21
  Laasu Arnold 1960 21
  Lasner Heiki 1958 21
  Laur Elmar 1944 21
  Lepik Margus 1969 21
  Luts Marek 1970 21
  Metsva Raul 1987 21
  Mikk Heino 1949 21
  Oinus Raimo 1978 21
  Olander Ülo 1945 21
  Plõks Rein 1940 21
  Rand Ergo 1941 21
  Reimets Ramon 1985 21
  Soo Hannes 1974 21
  Zabaks Aldis 1956 21
N Tammemäe Eve 1965 21
  Tuul Taavi 1974 21
  Bogomolov Valeri 1955 20
  Born Robert 1988 20
  Juurik Margus 1969 20
  Karja Kaupo 1984 20
  Kavak Raiko 1983 20
  Kiik Aare 1957 20
  Kubi Rein 1955 20
  Kull Erki 1970 20
  Laanmets Jüri 1956 20
  Lepp Andres 1974 20
N Ojasoon Ave 1987 20
  Pajur Andrus 1960 20
  Parts Aldur 1960 20
  Ponder Neeme 1958 20
  Pärna Heino 1942 20
  Raag Toomas 1983 20
  Rebane Aleksander 1978 20
  Reinsalu Viktor 1982 20
  Rink Meelis 1975 20
  Saar Heigo 1969 20
  Sikk Kalev 1955 20
  Zveinieks Maris 1947 20
  Talvoja Peet 1937 20
  Tammemäe Tarmo 1982 20
  Tilgre Taimar 1963 20
  Tooming Tõnu 1937 20
  Vahtramäe Sander 1989 20
  Vassus Indrek 1979 20
  Veebel Ain 1963 20
  Änilane Juhan 1951 20
  Alet Olev 1938 19
  Asu Arvo 1936 19
N Balõnski Urve 1952 19
  Hallemaa Rene 1987 19
  Kallakas Madis 1984 19
N Keskel Sirje 1951 19
  Kikas Ülo 1963 19
  Kivipõld Lembit 1934 19
  Knope Agris 1953 19
  Kuusk Sander 1987 19
  Ling Inno 1965 19
  Mägi Aimur 1981 19
  Märtson Marek 1983 19
  Pääru Mikk 1966 19
N Rebane Krista 1965 19
  Rohtsalu Jaak 1960 19
  Rõigas Paavo 1969 19
  Sõmerma Tiit 1951 19
  Tambet Priit 1969 19
  Treffner Jaanus 1971 19
  Urbanik Kalev 1957 19
  Vaher Andrus 1983 19
  Vaiksaar Mait 1983 19
  Värv Gaspar 1980 19
N Värv Maarja 1987 19
  Alekõrs Taavi 1978 18
  Allas Ain 1987 18
  Eerme Martin 1968 18
  Hollo Janno 1970 18
  Ilves Viktor 1943 18
  Kadajane Erik 1978 18
  Kane Rein 1945 18
N Kauber Eneli 1987 18
  Kaur Margus 1968 18
  Kingo Enn 1955 18
  Kirsipuu Avo 1967 18
  Kivistik Loit 1969 18
  Koovit Toivo 1946 18
  Kuusik Raimund 1930 18
  Käesel Aivar 1965 18
  Lattik Ville 1966 18
  Leevit Alari 1977 18
  Lepik Raul 1980 18
  Luus Arvo 1938 18
  Maasen Vello 1951 18
  Nilk Andrus 1962 18
  Norman Mart 1972 18
  Obolenski Gunnar 1973 18
  Paap Hasso 1982 18
  Pallo Rait 1974 18
  Pullmann Kalle 1967 18
  Põldre Urmas 1966 18
  Randmäe Heiki 1969 18
  Reesaar Vello 1941 18
  Reitsnik Tarmo 1972 18
  Rist Martin 1986 18
  Roosimägi Allan 1985 18
N Rõigas Katrin 1985 18
  Saar Siim 1957 18
  Säär Tõnu 1969 18
  Tammemäe Joosep 1990 18
N Veski Annika 1968 18
  Üprus Fred 1968 18
N Aaring Kerttu 1988 17
  Ariva Leo 1968 17
N Ausmees Evelin 1978 17
  Balõnski Janek 1976 17
  Bauman Jaanus 1976 17
  Francis Edgars 1930 17
  Hendrikson Tarvo 1966 17
  Hipeli Einari 1940 17
  Joala Arno 1926 17
  Kais Ülari 1988 17
N Kansi Helve 1965 17
  Killing Valdi 1957 17
  Klemperis Uldis 1949 17
  Kolk Marko 1968 17
  Kollo Tiit 1964 17
  Kookla Eero 1972 17
  Kuznetsov Madis 1976 17
  Kõvatomas Ilmar 1960 17
  Külm Sander 1961 17
  Lein Andrus 1974 17
  Lepp Joe 1967 17
  Maiste Johannes 1949 17
  Makku Artur 1988 17
N Mulla Kaja 1966 17
N Müürsepp Tiiu 1955 17
  Ojaots Aigar 1974 17
  Oltre Karl 1928 17
  Pavlov Ulvar 1964 17
  Pellja Viktor 1938 17
  Piirsalu Meelis 1973 17
  Savolainen Kaiku 1936 17
  Schmidt Kaarel 1952 17
  Sülla Siim 1987 17
  Taurins Alfons 1935 17
  Tiislär Kaido 1976 17
  Tomp Lauri 1985 17
  Toom Ants 1937 17
  Virkus Lembit 1932 17
  Emajõe Viljo 1961 16
  Hiob Priit 1976 16
  Hubel Indrek 1986 16
  Jaadla Indrek 1985 16
  Junolainen Viktor 1951 16
N Juust Epp 1988 16
  Jänes Margus 1980 16
  Järve Einar 1967 16
  Kaare Leino 1939 16
  Karro Karel 1984 16
  Kask Ats 1985 16
  Kass Madis 1990 16
  Kilki Ergo 1969 16
N Kimmel Gaily 1983 16
  Kirt Peeter 1950 16
  Košelev Vjatšeslav 1968 16
  Kull Jako 1961 16
N Külm Kadri-Liis 1984 16
  Laikoja Ilmar 1940 16
  Laur Severi 1978 16
  Loost Joosep 1983 16
  Luik Ilmar 1959 16
  Lüüs Riho 1958 16
  Medar Mati 1960 16
  Mets Olav 1979 16
  Murakas Tõnu 1958 16
  Müürissepp Ülo 1961 16
  Ozolins Laimonis 1919 16
  Ots Magnus-Mait 1971 16
  Pantalon Kaido 1986 16
  Pung Kaido 1964 16
  Pääru Priit 1969 16
  Rebane Raul 1958 16
  Riis Kaspar 1981 16
  Rillo Janno 1979 16
  Siimon Marek 1974 16
  Tammemäe Tiit 1964 16
  Truu Janek 1972 16
  Tulik Enn 1933 16
  Veski Hannes 1966 16
  Viilol Lembit 1936 16
  Väli Jürgo 1985 16
  Anton Tarmo 1985 15
  Arak Andero 1981 15
  Atonen Ragnar 1981 15
  Ellervee Toomas 1962 15
  Guzas Eivinas 1980 15
  Heinmäe Juho 1913 15
  Hunt Vello 1957 15
  Hussar Kaidar 1971 15
N Jesse Karin 1965 15
  Jesse Riho 1967 15
  Juhansoo Otto 1913 15
  Jänes Jaan 1986 15
  Järvi Esko 1985 15
  Jürisson Aimar 1967 15
  Kallaste Riho 1981 15
  Kerner Taavi 1962 15
  Kivimäe Jüri 1953 15
  Kont Vello 1931 15
  Kuum Aare 1948 15
N Lace Aija 1952 15
  Leppik Jüri 1938 15
N Liim Niina 1948 15
  Loskutov Pavel 1969 15
  Maiste Kaimo 1980 15
  Martinson Ditmar 1986 15
  Matisons Aigars 1971 15
N Mikk Silja 1968 15
  Mändla Raul 1972 15
N Müür Merlin 1979 15
  Näksi Martti 1987 15
  Pekk Tõnu 1973 15
  Peterson Harry 1954 15
  Petersoo Tiit 1937 15
  Puusepp Mart 1943 15
  Puusild Kristjan 1980 15
  Põldsepp Rauno 1994 15
  Pükkonen Aleksander 1930 15
  Raudsepp Vladimir 1951 15
  Raun Rain 1970 15
  Reemi Raigo 1976 15
  Rähn Mihkel 1983 15
  Salla Marek 1988 15
  Soo Allar 1991 15
  Sudemäe Villi 1956 15
N Tamm Maris 1984 15
  Tammoja Mario 1990 15
  Tilga Kajar 1967 15
  Tinast Toivo 1992 15
  Vehlmann Arndt 1975 15
  Viisimaa Matti 1943 15
  Vildersen Tarmo 1984 15
  Vitsut Mihkel 1991 15
N Almre Marge 1970 14
  Alvre Joonas 1989 14
N Andrejeva Olga 1985 14
  Avens Janis 1969 14
  Babans Inesis 1961 14
  Greenbaum Märt 1949 14
  Hanga Knut 1970 14
  Hvalõnski Roman 1988 14
  Ilisson Mati 1960 14
N Ilves Margit 1980 14
  Jõgiste Ivo 1973 14
  Jürisson Mati 1963 14
  Kambek Siim 1988 14
  Kangur Raul 1970 14
  Karelson Raido 1994 14
  Karu Heldur 1940 14
  Keernik Gunnar 1973 14
  Kimask Eduard 1972 14
  Koit Silver 1971 14
  Koovit Helmut 1964 14
  Krünberg Klen 1990 14
  Kukk Meelis 1959 14
  Kuldsaar Marko 1978 14
N Kummer-Leman Ülle 1957 14
  Kurik Kristjan 1977 14
  Külm Erkki 1959 14
  Lehismäe Rein 1962 14
  Lepmets Priit 1971 14
  Liblik Ülo 1953 14
  Lillevere Aivar 1962 14
N Luhakooder Mirjam 1987 14
  Mazurs Ainars 1968 14
  Mauer Tiit 1968 14
  Meidla Arvi 1956 14
  Mõnjam Ain 1962 14
  Nikolajev Ilja 1981 14
  Olev Tanel 1992 14
  Oranen Peeter 1978 14
  Orav Mark 1975 14
  Palumaa Rein 1968 14
  Pihlak Marek 1977 14
  Piirsalu Rein 1946 14
  Polt Kalju 1950 14
  Ratasepp Rait 1983 14
  Rebane Enn 1943 14
  Ritson Jaanus 1972 14
N Rohtla Janika 1989 14
  Roomet Rain 1947 14
  Rätsep Rein 1966 14
  Ründal Andrus 1964 14
  Suhorukov Vladimir 1963 14
  Tammepõld Väino 1949 14
  Tarm Toomas 1968 14
  Terehhov German 1972 14
N Tigane Silva 1967 14
  Tolli Taivo 1981 14
  Tomp Ahti 1983 14
  Toompalu Karol 1987 14
  Tõnisson Jüri 1993 14
  Türkson Arne 1968 14
N Vaher Anneli 1986 14
  Veelain Ermo 1962 14
  Vessenberg Henry 1991 14
  Viira Andres 1967 14
  Vildersen Kaido 1992 14
  Viljamaa Jaanus 1963 14
  Vutt Anti 1971 14
  Ütsik Johannes 1969 14
  Aas Andres 1977 13
  Aboltins Ilgvars 1956 13
  Aigro Aiko 1981 13
N Anderson Anne-Mari 1983 13
  Andresson Margus 1970 13
  Anton Anti 1970 13
  Arutyunyan David 1985 13
  Avi Madis 1954 13
  Eerme Heino 1943 13
  Einsalu Ants 1959 13
  Gross Margus 1970 13
  Haava Henno 1973 13
N Hillak Annika 1986 13
  Ilus Andrus 1971 13
N Ilus Angela 1971 13
N Joala Viivi 1937 13
  Jõgi Toomas 1936 13
  Jürimaa Robert 1991 13
  Kallast Siim 1973 13
  Kalnins Martins 1938 13
  Karik Hillar 1947 13
  Kask Villu 1971 13
  Kibuspuu Tiit 1965 13
N Kiis Eveli 1974 13
  King Mirek 1969 13
  Kipper Kuno 1954 13
  Kirpu Peeter 1953 13
  Kivari Andrus 1976 13
  Kolk Valmer 1966 13
  Konts Juhan 1935 13
  Koop Kalle 1967 13
  Koval Haarde 1960 13
  Kruusmäe Mart 1968 13
  Kukk Aarne 1925 13
  Kukke Heikki 1973 13
  Kübarsepp Karmo 1990 13
  Laks Hardo 1989 13
  Lattik Toini 1968 13
  Leemet Mait 1984 13
  Lehesmets Taivo 1957 13
N Lemsalu Katrin 1978 13
N Lenk Anneli 1972 13
N Lille Tiina 1978 13
  Lulla Richard 1916 13
  Meier Raivo 1946 13
  Mens Tarvo 1967 13
  Mändmets Arli 1976 13
  Niinemaa Kristjan 1973 13
  Nuudi Toivo 1942 13
  Nääb Erik 1974 13
  Odamus Tõnu 1943 13
  Oras Vello 1952 13
  Orm Olari 1987 13
  Parygin Dmitry 1974 13
  Pedak Jaanus 1966 13
  Piilberg Urmas 1971 13
  Pindma Vahur 1965 13
  Pirn Indrek 1974 13
  Poska Heino 1940 13
N Possul Kadri 1971 13
  Priks Morten 1990 13
  Pärn Rein 1940 13
  Rattasep Tomas 1964 13
  Rennit Leho 1960 13
  Ridamäe Alar 1970 13
  Ritala Kari 1962 13
N Roopärg Marika 1967 13
  Roose Antti 1964 13
  Rosen Ulf 1969 13
  Rosental Elar 1981 13
  Sarv Volli 1946 13
  Savastver Alar 1970 13
  Saveljev Aleksei 1980 13
  Sepp Algis 1978 13
  Sindi Gunnar 1969 13
  Soolo Lauri 1983 13
  Soolo Mati 1975 13
  Sumeri Toomas 1969 13
  Sursu Tiit 1941 13
  Tagel Ilmar 1942 13
  Tammemäe Kaupo 1995 13
  Tiiksaar Aaro 1978 13
N Tooming Sirje 1960 13
  Toomla Billy 1983 13
N Tuula Reeda 1977 13
  Tõruvere Kaarel 1984 13
  Uustare Ain 1978 13
N Vehlmann Ingrid 1976 13
N Vellerind Aveli 1992 13
  Viitmaa Alar 1970 13
  Viks Sven 1966 13
  Alajaan Andres 1948 12
  Anton Meelis 1975 12
  Anton Uno 1942 12
N Anvelt Aili 1983 12
  Atonen Hans Erik 1996 12
  Ehala Aivo 1977 12
  Ervin Urmas 1963 12
N Getman Ljudmilla 1956 12
  Gornoi Meelik 1980 12
  Hruštšov Pjotr  1948 12
  Jefimov Andrus 1966 12
  Johanson Marek 1970 12
  Juhanson Tambet 1928 12
  Järveküla Raivo 1970 12
  Jüris Veiko 1973 12
  Jürisson Kalev 1950 12
  Kaljaste-Erg Johannes 1901 12
  Kaljumäe Üllar 1964 12
N Kallak Kaire 1971 12
  Kallakas Urmo 1984 12
  Kallavus Jaan 1940 12
  Kalvi Janek 1974 12
N Kazantseva Svetlana 1987 12
  Kaur Jaanus 1963 12
  Kiipsaar Raido 1967 12
  Kits Keio 1989 12
  Kivipõld Kaido 1978 12
  Kondimäe Raivo 1956 12
  Kotlov Kristo 1979 12
  Kregers Ivars 1959 12
  Kukjalko Roberts 1949 12
N Kuningas Ingrid 1964 12
N Kuusik Tiina 1960 12
  Käosaar Martin 1974 12
  Külm Aleksander 1916 12
  Kütt Väino 1952 12
  Laigna Marko 1978 12
  Laikoja Rein 1968 12
  Lasner Lauri 1991 12
  Laur Andres 1973 12
  Leppik Rein 1954 12
  Lillipuu Heino 1975 12
  Linde Kaido 1968 12
  Linke Martin 1975 12
  Lõiv Martin 1998 12
  Lätt Lembit 1956 12
  Maleva Marco 1967 12
  Mand Tiit 1945 12
N Mardla Riina 1973 12
  Mardla Tõnu 1978 12
  Mauring Siim 1980 12
  Meiesaar Marek 1992 12
  Meimer Renee 1949 12
  Metsva Mart 1989 12
N Männik Gaily 1977 12
  Männik Riho 1963 12
  Oja Mart 1982 12
  Oja Tiit 1978 12
N Ojamets Salme 1959 12
  Orupõld Jüri 1972 12
N Ott Marje 1959 12
  Paia Aleksander 1934 12
  Pallo Indrek 1954 12
N Palu Ave 1977 12
  Parve Heikki 1962 12
  Pertelson Jaan 1939 12
N Pihlak Evelin 1977 12
  Prantsus Viljo 1971 12
N Priks Katrin 1963 12
  Priks Priidu 1937 12
  Puusild Arno 1966 12
  Pähn Janar 1976 12
  Pärnakivi Hubert 1932 12
  Pärnassalu Toomas 1968 12
  Raudik Raimo 1968 12
  Rebane Urmas 1973 12
  Rink Margus 1972 12
  Rohtma Valdek 1978 12
  Rooba Kuido 1961 12
  Rähn Ahto 1980 12
  Rähn Alar 1978 12
  Ränd Indrek 1971 12
  Salla Raimo 1987 12
  Saviste Meelik 1974 12
  Sellik Raivo 1965 12
  Siht Jüri 1964 12
  Siimon Andres 1972 12
  Sooaru Mait 1972 12
  Stepanov Lembit 1940 12
  Zlobin Veniamin 1973 12
  Zunda Antis 1961 12
  Taimsoo Kaspar 1987 12
  Tamm Rein 1969 12
  Tamm Tõnis 1939 12
  Tammemäe Toomas 1967 12
  Tammer Meelis 1974 12
  Tepper Kristjan 1995 12
  Tikva Indrek 1970 12
  Toom Toomas 1960 12
  Toome Risto 1986 12
  Toss Karel 1994 12
  Truu Tarmo 1978 12
  Truus Jüri 1967 12
  Tõnismägi Andres 1944 12
  Ukkivi Tõnis 1981 12
N Ulk Kätlin 1973 12
  Vaiksaar Tõnis 1984 12
  Vedler Martin 1989 12
  Veermäe Martin 1972 12
  Viidas Imre 1988 12
  Villems Aivar 1958 12
  Võhumõõk Indrek 1976 12
N Õunap Aage 1977 12
  Üprus Erik-Voldemar 1942 12
  Adamenko Tiit 1946 11
  Altmets Valev 1967 11
  Andresson Margus 1972 11
  Anton Ottomar 1960 11
  Ariva Karl 1992 11
  Aru Gertis 1990 11
  Atonen Aleksander 1975 11
  Bormanis Ainis 1959 11
  Eller Eik 1956 11
  Elmik Art 1979 11
  Hannus Ursel 1974 11
  Heile Jaanus 1971 11
  Hillermaa Silver 1988 11
  Hommik Aivar 1966 11
  Hõbejärv Priit 1981 11
  Härginen Tauno 1960 11
  Jaakson Oliver 1981 11
  Jaanson Jüri 1965 11
  Jakson Ahto 1971 11
  Jesse Aivar 1958 11
  Juurik Martin 1995 11
  Jõgi Jaan 1951 11
N Jänes Marge 1984 11
  Kaasik Tõnis 1930 11
  Kadari Ülo 1954 11
N Kadarpik Kairi 1988 11
N Kaldam Viia 1973 11
  Kaljurand Urmas 1961 11
  Kallas Kaarel 1982 11
  Karolin Indrek 1973 11
  Karus Indrek 1969 11
  Karussaar Kaido 1967 11
  Kask Avo 1964 11
  Keerma Jaan 1967 11
  Keernik Toomas 1970 11
  Kempi Antti 1979 11
  Kern Raul 1976 11
N Kimmel Kaidi 1984 11
N Kimmel Kalli 1986 11
  Kingo Priit 1977 11
  Kirsimäe Timo 1980 11
  Kivilaan Asso 1995 11
  Klaaser Gert 1968 11
  Klavan Dzintar 1961 11
  Koger Siim 1982 11
  Kurik Hendrik 1985 11
  Kurvits Ain 1967 11
N Kuusik Maie 1972 11
  Laagus Tarmo 1975 11
  Laanmets Herki 1981 11
  Laimets Toomas 1963 11
  Lassmann Toomas 1967 11
  Lehesmets Alar 1981 11
  Leiger Roomet 1977 11
  Leinus Rein 1932 11
  Leisalu Tanel 1979 11
  Lelov Andres 1973 11
  Lemberg Harry 1927 11
  Lillipuu Aivar 1954 11
  Loog Alvar 1975 11
  Lopsik Andrei 1955 11
  Luhakooder Rasmus 1988 11
  Luhaäär Janek 1973 11
  Luht Risto 1985 11
N Luik Kairi 1982 11
  Luik Tõnu 1936 11
  Maasikrand Mart 1971 11
  Mahl Rünno 1965 11
  Makko Valev 1958 11
  Markvart Riho 1994 11
N Mattiisen Tiina 1965 11
N Mauring Katrin 1974 11
  Merivee Margus 1954 11
N Metsaorg Maria 1993 11
N Mikelsons Moonika 1989 11
  Mikk Marko 1990 11
  Muts Meelis 1973 11
  Mõis Jüri 1956 11
  Mõtsar Janek 1973 11
  Mäe Mehis 1986 11
  Mäe Vahur 1980 11
  Mägi Heiki 1982 11
  Männi Allan 1946 11
  Mätas Anto 1989 11
  Nurmela Renno 1967 11
  Nõgols Eiko 1972 11
  Ojakäär Toomas 1974 11
  Ollep Janek 1970 11
  Ostrak Ardi 1986 11
  Palo Ilmar 1929 11
N Pang Annika 1968 11
  Pedak Marko 1995 11
  Pelapson Rain 1985 11
  Plaks Vambo 1985 11
N Puks Krista 1989 11
  Puusepp Andres 1950 11
  Põldsaar Paul 1976 11
  Pärtelpoeg Ingmar 1973 11
  Rammo Matt 1988 11
  Rannit Aare 1944 11
  Raudsepp Ülo 1942 11
N Rebane Kirstin 1987 11
  Rebane Taivo 1953 11
  Reivelt Kalvi 1972 11
  Rekor Martin 1983 11
  Ritval Alar 1964 11
  Saal Karl-Ernst 1996 11
  Saaremäe Sten 1991 11
N Salmistu Merle 1978 11
  Schliep Silver 1973 11
  Sepp Innar 1967 11
  Seppius Margus 1972 11
  Soome Veljo 1985 11
  Stabrovski Juri 1957 11
  Stankevics Stanislavs 1956 11
  Suits Hanno 1976 11
  Tamm Kenert 1999 11
  Tamm Rauno 1981 11
  Tammjärv Kalle 1967 11
N Tedre Helle 1953 11
  Teldre Mati 1951 11
  Tiitre Remy 1977 11
  Tints Joel 1963 11
  Toim Allan 1955 11
  Traks Hanno 1971 11
  Tulev Märt 1959 11
N Vahtramäe Anneliis 1990 11
  Vanamets Janek 1971 11
  Varblas Evert 1958 11
  Vest Are 1969 11
  Villems Viktor 1932 11
  Väli Velar 1984 11
  Väre Hans 1979 11
  Õunap Urmas 1968 11
  Aalik Marko 1975 10
  Abner Andre 1970 10
  Afanasjev Viktor 1964 10
  Aidnik Kait 1974 10
  Albert August 1964 10
  Allik Marko 1984 10
N Bärengrub Brit 1985 10
  Chirkov Valery 1961 10
  Duberg Vaidor 1979 10
  Einsoo Aare 1971 10
  Graumann Martin 1984 10
  Grigorjev Sergei 1961 10
  Grinbergs Dailis 1994 10
  Haamer Raivo 1962 10
  Hajanen Andres 1983 10
  Hallemaa Helmut 1954 10
  Heinsalu Raul 1969 10
  Helemäe Erki 1976 10
  Hendrikson Caius 1974 10
  Hook Endel 1941 10
  Hunt Meelis 1982 10
  Ibis Margus 1967 10
N Idavain Tiina 1957 10
  Indlo Rein 1939 10
  Ispert Egert 1978 10
  Ivanov Ivar 1984 10
N Jaakson Kaisa 1984 10
  Jadrov Viktor 1932 10
N Jaeski Eve 1974 10
  Jamnes Aare 1989 10
  Janke Maido 1983 10
N Joandi Reti 1975 10
  Juhtund Margus 1949 10
  Jussmann Ivo 1977 10
  Jänes Urmet 1973 10
  Järv Allan 1973 10
N Kaareste Diana 1976 10
  Kaasla Alan 1970 10
  Kala Peep 1961 10
  Kala Taavi 1986 10
  Kalda Heino 1933 10
  Kaljumäe Aivo 1972 10
  Kaljumäe Karl 1990 10
  Kalmus Martin 1984 10
  Kangro Kalev 1965 10
N Kangro Mairis 1970 10
  Kard Mehis 1958 10
N Kass Urve 1963 10
N Kihuoja Katrin 1989 10
  Kiisma Ilmar 1961 10
  Kilk Ain 1967 10
N Kilki Anu 1970 10
N Kindlam Jaanika 1976 10
  Kingo Gunnar 1980 10
  Kirss Tõnu 1937 10
  Kirves Ardo 1961 10
N Kivilaan Gitta 1993 10
  Kivisild Marko 1989 10
  Kivisild Tiit 1954 10
  Klasen Toomas 1964 10
  Kokk Meelis 1961 10
  Koll Tarmo 1969 10
  Kooser Mart 1976 10
  Koosma Kenneth Adolf 1982 10
  Koppel Mati 1960 10
N Kose Evelin 1974 10
N Kubo Kitty 1972 10
  Kukk Raido 1976 10
  Kukk Timo 1984 10
  Kuningas Andres 1974 10
  Kuuskmäe Raul 1968 10
N Kõrva Enel 1979 10
  Laanesoo Ando 1970 10
  Laiapea Andres 1981 10
N Laidro Luule 1945 10
  Lass Risto 1973 10
  Lehesmets Kaspar 1990 10
  Lepiste Tomas 1981 10
  Lepmets Heldor 1934 10
  Lepmets Margus 1983 10
  Lerme Ritvars 1975 10
  Lillemets Kalle 1966 10
N Lilleoru Merle 1977 10
N Lindepuu Kaire 1983 10
  Lindre Ants 1943 10
  Lopsik Priit 1979 10
  Luik Lauri 1982 10
N Luik Liina 1985 10
  Lukka Simon 1994 10
  Läns Indrek 1975 10
  Läänesaar Andres 1973 10
  Maiste Valle-Sten 1971 10
  Markson Uno 1957 10
  Martinson Toivo 1960 10
  Meier Tarmo 1981 10
  Mikson Valentin 1960 10
  Miljand Karl-Rauno 1990 10
N Muru Merike 1966 10
N Mänd Madleen 1994 10
  Mändla Eldur 1928 10
  Männik Karmo 1973 10
N Männik Mesike 1993 10
  Mätas Jason 1993 10
  Müür Mart 1986 10
  Müür Urmas 1951 10
  Neering Riivo 1973 10
  Neitov Jalmar 1958 10
  Niin Kalle 1948 10
  Nikkinen Tarmo 1955 10
  Nurk Talis 1982 10
  Nõges Arvo 1969 10
  Nõgols Andry 1996 10
N Nõmm Marge 1969 10
N Nõmm Sirle 1971 10
  Nõmmik Arne 1950 10
  Olesk Jaan 1949 10
  Opermann Valeri 1966 10
N Org Merike 1968 10
  Orumets Karl 1992 10
  Ozols Druvis 1958 10
  Ots Rasmus 1979 10
  Paesüld Harles 1974 10
  Paju Jaanus 1976 10
  Palm Jaanis 1984 10
  Palmiste Sander 1993 10
  Palo Riho 1961 10
  Pals Indrek 1969 10
N Pang Jane 1991 10
  Peel Holger 1959 10
  Peik Martin 1991 10
  Piire Aare 1970 10
  Pikkpõld Lauri 1981 10
  Ponomarjov Anatoli 1932 10
  Proover Olev 1945 10
N Puhu Sille 1984 10
  Pukk Mairo 1973 10
  Põder Kalju 1973 10
  Põder Vello 1972 10
  Põldaru Peeter 1976 10
  Püvi Margus 1970 10
  Rajamets Ants 1957 10
  Randmäe Kermo 1996 10
  Rannisto Roman 1950 10
  Reino Indrek 1970 10
  Reinsalu Rein 1984 10
  Repp Voldemar 1950 10
  Riimaa Mati 1965 10
  Riisenberg Otto 1978 10
N Ritere Mudite 1964 10
  Ritso Jaak 1988 10
  Rohelpuu Enno 1969 10
  Rohtla Urmas 1968 10
  Russak Ülo 1954 10
  Rõivas Tõnu 1940 10
  Rõõmussaar Raigo 1983 10
  Ründal Timmu 1990 10
  Ründal Tommi 1991 10
  Saar Imre 1990 10
  Saks Raimond 1960 10
  Saluveer Joona 1978 10
N Sangla Karin 1971 10
  Saveljev Aleksander 1954 10
  Savolainen Tarmo 1968 10
  Schihalejev Rein 1973 10
  Sedov Vladimir 1955 10
  Seire Indrek 1971 10
  Sepp Indrek 1972 10
  Sihver Enn 1959 10
N Siibak Kristi 1977 10
  Siimer Enn 1946 10
  Sikk Argo 1973 10
  Sillamägi Sten Mark 1994 10
  Sombri Allan 1971 10
  Soonik Toomas 1968 10
  Soosaar Sander 1986 10
N Sults Triin 1976 10
  Sööt Andres 1983 10
  Tambur Taavi 1983 10
  Tamm Lauri 1974 10
  Tammist Koit 1969 10
  Teder Ago 1966 10
  Teder Tarmo 1984 10
N Terro Evelin 1981 10
N Tilga Kaari 1994 10
  Tillemann Rein 1974 10
  Tomingas Indrek 1978 10
  Trees Margus 1974 10
  Treimuth Meelis 1969 10
  Tsvetkov Mikelis 1935 10
  Tõld Villi 1976 10
  Tõnisalu Raigo 1968 10
  Tähepõld Margus 1978 10
  Uha Jüri 1997 10
  Unger Martin 1943 10
  Univer Indrek 1983 10
  Vahter Kalju 1937 10
  Vahtra Janek 1973 10
N Vaiksaar Mari 1988 10
N Vainumaa Kaili 1970 10
  Vaks Toomas 1987 10
  Valter Marko 1977 10
N Velba Sirje 1955 10
  Viisemann Andres 1968 10
  Villems Viljar 1980 10
  Vilper Andres 1972 10
  Vinogradov Vladimir 1966 10
  Virkus Eduard 1952 10
  Vister Ardi 1967 10
  Võsu Steve 1985 10
  Vähi Tõnu 1956 10
  Välba Tarvo 1981 10
  Õmblus Andrus 1974 10
23.04.2019

Maratonimehed tulevad Viljandisse mõõtu võtma

Nelja aasta pikkuse vaheaja järel kavatseb 1. mail taas ümber Viljandi järve jooksule startida võistluse kahekordne võitja Roman Fosti. Oma esimest võitu läheb Viljandi järvejooksul aga püüdma Tiidrek Nurme.
17.04.2019

14-aastane tüdruk tuleb Viljandi järvejooksule võitu kaitsma

Eelmise nädala lõpuks pani end 1. mail startivale ümber Viljandi järve jooksule kirja üle 3200 jooksja ja kepikõndija. Kevadel liiklusõnnetusse sattunud eelmise aasta üldvõitja Ibrahim Mukunga mullust võitu kaitsma ei tule, küll teatas korraldaja...
Suurjooks ümber Viljandi järve Telefon: +372 4351575 E-post: suurjooks@viljandi.ee