Suurjooks ümber Viljandi järve
et en

Uudised

07.08.2021

Jooksu T-särgid ootavad omanikke

Tänavu oli jooksule varakult registreerunutel võimalik lunastada lisaks rinnanumbrile ka mälestuseks ümber Viljandi järve jooksu T-särke. Ligi pooled särgid jäid aga enne jooksu väljavõtmata ning nüüd on neid võimalik saada tööpäeviti ja laupäeviti Viljandi spordihoonest.

Kõik T-särgid, millele omanikud enne jooksu järele ei tulnud, ootavad omanikke spordihoones tööpäeviti kella 10st 19ni ja laupäeviti kella 10-st 16ni.
Lisaks etteostetud särkidele on pluus ettenähtud ka kõigile neile jooksjatele, kes lõpetasid 1. augustil esimese saja seas. 26 särki jäid aga sel päeval omanikele väljaandmata ning neidki särke saab kätte Viljandi spordihoonest.

07.08.2021

Jooksu T-särgid ootavad omanikke

Tänavu oli jooksule varakult registreerunutel võimalik lunastada lisaks rinnanumbrile ka mälestuseks ümber Viljandi järve jooksu T-särke. Ligi pooled särgid jäid aga enne jooksu väljavõtmata ning nüüd on neid võimalik saada tööpäeviti ja laupäevi...
01.08.2021

92. ümber Viljandi järve jooksu võit jäi Eestisse

Veel poole kilomeetrit enne finišit jooksid ümber Viljandi järve jooksu kaks liidrit, jooksu neljakordne võitja Ibrahim Mukunga ja seni parimal juhul teise koha saanud Kaur Kivistik kõrvuti, kui siis kiirendas Eesti mees ning võttis esimest korda...
Suurjooks ümber Viljandi järve Telefon: +372 4351575 E-post: suurjooks@viljandi.ee
   ...