Suurjooks ümber Viljandi järve
et en

Uudised

07.08.2021

Jooksu T-särgid ootavad omanikke

Tänavu oli jooksule varakult registreerunutel võimalik lunastada lisaks rinnanumbrile ka mälestuseks ümber Viljandi järve jooksu T-särke. Ligi pooled särgid jäid aga enne jooksu väljavõtmata ning nüüd on neid võimalik saada tööpäeviti ja laupäeviti Viljandi spordihoonest.

Kõik T-särgid, millele omanikud enne jooksu järele ei tulnud, ootavad omanikke spordihoones tööpäeviti kella 10st 19ni ja laupäeviti kella 10-st 16ni.
Lisaks etteostetud särkidele on pluus ettenähtud ka kõigile neile jooksjatele, kes lõpetasid 1. augustil esimese saja seas. 26 särki jäid aga sel päeval omanikele väljaandmata ning neidki särke saab kätte Viljandi spordihoonest.

14.01.2022

Viljandi järvejooks avab uut nime kandva jooksusarja

Viljandi järvejooks avab 1. mail tavapäraselt Eesti linnajooksude sarja, mis tänavu vahetab peasponsorit ning kannab nime RIMI Eesti Linnajooksude sari. Eesti suurima jooksusarja eesmärk on liikuma panna 50 000 inimest. Need, kes tahavad registre...
07.08.2021

Jooksu T-särgid ootavad omanikke

Tänavu oli jooksule varakult registreerunutel võimalik lunastada lisaks rinnanumbrile ka mälestuseks ümber Viljandi järve jooksu T-särke. Ligi pooled särgid jäid aga enne jooksu väljavõtmata ning nüüd on neid võimalik saada tööpäeviti ja laupäevi...
Suurjooks ümber Viljandi järve Telefon: +372 4351575 E-post: suurjooks@viljandi.ee
   ...