Suurjooks ümber Viljandi järve
et en

Vanuseklasside edetabel

Vanuseklasside aegade TOP5 edetabel (seisuga 2021)

 

VKL Perenimi Eesnimi Aeg Aasta
M14 Kirss Toomas 00:41:48 1971
  Makarov Aleksander 00:43:14 1991
  Tserepannikov Sergei 00:43:51 1997
  Etverk Markko 00:44:02 2009
  Orlov Aleksander 00:44:11 1991
         
N14 Lagoda Luna-Aleksandra 00:45:28 2018
  Markelova Aljona 00:48:11 2004
  Vahtramäe Anneliis 00:48:38 2002
  Zazina Julija 00:49:14 2000
  Mamedova Saina 00:50:33 2014
         
M16 Hvalõnski Roman 00:39:17 2004
  Narmont Donatas 00:39:22 1982
  Tserepannikov Sergei 00:39:47 1999
  Aristov Dmitri 00:40:11 2009
  Saveljev Aleksei 00:41:01 1996
         
N16 Markelova Aljona 00:48:09 2005
  Kuzmenok Tatjana 00:48:24 2000
  Taar Anastassija 00:48:47 2008
  Lill Kerti 00:48:58 2002
  Aigro Aiki 00:49:45 1998
         
M18 Hvalõnski Roman 00:36:51 2005
  Narmont Donatas 00:37:57 1983
  Vedjohin Nikolai 00:38:36 2003
  Kits Keio 00:38:49 2007
  Saveljev Aleksei 00:39:06 1998
         
N18 Romanova Irina 00:45:50 1982
  Kivioja Kaidi 00:46:50 2011
  Ardel Johanna 00:46:51 2014
  Melkina Aljona 00:47:34 2008
  Mirotvortseva Jekaterina 00:47:51 2019
         
M35 Loskutov Pavel 00:34:50 2008
  Košelev Vjatseslav 00:35:47 2004
  Fosti Roman 00:37:05 2019
  Nikolajev Ilja 00:37:07 2019
  Fosti Roman 00:37:34 2020
         
N35 Luik Liina 00:43:00 2020
  Talts Evelin 00:43:14 2012
  Kukk Kaisa 00:43:38 2021
  Tross Tiina 00:43:48 2005
  Tibar Marion 00:44:37 2020
  Eichelmann Sirje 00:44:56 1992
         
M40 Loskutov Pavel 00:36:16 2010
  Košelev Vjatseslav 00:36:35 2008
  Košelev Vjatseslav 00:37:12 2010
  Matt Üllar 00:38:10 2002
  Urbanik Kalev 00:38:49 1997
         
N40 Pirksaar Külli 00:46:41 2014
  Velba Sirje 00:47:38 1999
  Müürsepp Tiiu 00:48:01 1997
  Vals Kaja 00:48:06 2008
  Kuusik Maie 00:48:09 2016
         
M45 Košelev Vjatseslav 00:39:23 2013
  Košelev Vjatseslav 00:39:34 2014
  Urbanik Kalev 00:40:00 2002
  Košelev Vjatseslav 00:40:16 2015
  Matt Üllar 00:40:27 2009
         
N45 Velba Sirje 00:46:33 2000
  Müürsepp Tiiu 00:49:06 2000
  Nurk Kristiina 00:49:15 2021
  Soots Viivi-Anne 00:49:17 2016
  Soots Viivi-Anne 00:50:10 2019
         
M50 Remm Kalle 00:41:36 2004
  Moissejenko Valeri 00:41:55 2004
  Schmidt Arnold 00:42:02 2006
  Veilberg Ago 00:42:11 2014
  Veilberg Meelis 00:42:12 2012
         
N50 Teeväli Leili 00:51:39 1996
  Velba Sirje 00:51:39 2005
  Müürsepp Tiiu 00:52:15 2007
  Estorn Lilian 00:52:26 2008
  Mikk Silja 00:52:59 2021
         
M55 Veilberg Meelis 00:43:24 2016
  Veilberg Meelis 00:43:44 2017
  Gromov Viktor 00:43:52 2014
  Hrustsov Pjotr 00:44:02 2006
  Kuusik Ants 00:44:17 2004
         
N55 Estorn Lilian 00:54:00 2010
  Sagor Helgi 00:54:25 2002
  Estorn Lilian 00:54:33 2014
  Müürsepp Tiiu 00:55:02 2010
  Estorn Lilian 00:55:11 2011
         
M60 Põldoja Heino 00:45:33 2005
  Zunda Antis 00:46:28 2021
  Kuusik Raimund 00:46:58 1990
  Hrushov Pjotr 00:47:04 2011
  Keskküla Maido 00:47:38 1998
         
N60 Estorn Lilian 00:56:29 2016
  Estorn Lilian 00:56:31 2015
  Estorn Lilian 00:58:09 2017
  Sagor Helgi 00:58:29 2005
  Tulp Tiia Tiia 00:58:30 2011
         
M65 Dainis Andris 00:50:20 2014
  Kuusik Ants 00:50:26 2014
  Keskküla Maido 00:50:47 2004
  Allik Tambet 00:51:21 2020
  Viisimaa Matti 00:51:43 2008
         
N65 Estorn Lilian 00:58:55 2020
  Estorn Lilian 01:00:36 2021
  Luhaäär Reet 01:02:27 2021
  Müürsepp Tiiu 01:03:30 2020
  Luhaäär Reet 01:04:45 2020
         
M70 Leesmäe Jüri 00:54:17 2016
  Dainis Andris 00:55:13 2019
  Dainis Andris 00:55:25 2020
  Kuusik Ants 00:55:52 2019
  Jusilo Valder 00:55:54 2004
         
N70 Sagor Helgi 01:06:49 2014
  Sagor Helgi 01:08:06 2016
  Sagor Helgi 01:08:56 2015
  Maurer Elvi 01:14:09 2004
  Sagor Helgi 01:14:14 2018
         
M75 Lumiste Tanel 00:57:32 2008
  Mättas Jaan 00:57:57 2012
  Budarin Yury 01:00:55 2013
  Mättas Jaan 01:00:57 2013
  Mättas Jaan 01:04:36 2014
         
M80 Mättas Jaan 01:01:50 2015
  Mättas Jaan 01:05:41 2016
  Mättas Jaan 01:09:40 2018
  Mättas Jaan 01:12:13 2019
  Mättas Jaan 01:13:28 2020
11.05.2022

10. Narva Energiajooksu tõmbenumbriteks on unikaased medalid ja Stefan

RIMI Eesti Linnajooksud Pressiteade 11. mai 2022   Täpselt kuu aja pärast toimuval Narva Energiajooksul astub üles Eestit Eurovisiooni lauluvõistlusel esindav Stefan. Kümnendat korda toimuva Ida-Virumaa populaarseima spordisündm...
03.05.2022

93. Suurjooks ümber Viljandi järve võidud jäid Eestisse

  93. Suurjooksu ümber Viljandi järve võitis Roman Fosti, kes pingelises lõpuheitluses alistas varasema jooksu neljakordse võitja Ibrahim Mukunga.Tänavuse jooksu võit oli neljas ka Fostile.
Suurjooks ümber Viljandi järve Telefon: +372 4351575 E-post: suurjooks@viljandi.ee
   ...